









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fényerőszabályozható mennyezeti lámpa LED-technológiával. Elegáns, letisztult kialakítás. Alkalmas nappaliba és hálószobába egyaránt. Távirányítóval a lámpa fokozatmentesen fényerőszabályozható, a színhőmérséklet módosítható, illetve előre beállított világítási módok közül választhat. Éjszakai üzemmód - lágy, tompa fényt ad. Színhőmérséklet: 3000 - 6500K.
| Fény színe | Meleg fehér |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 48 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 3360 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 230 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Series | MATTEO Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
RaktáronIngyenes szállítás



Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Középfehér
Raktáron
Fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, meleg fehér, hideg fehér
Raktáron
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fém, műanyag
Raktáron

Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás