





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágynemű Az ágyneműk egyik legmegbízhatóbb és legelterjedtebb anyaga kétségtelenül a pamut. A vásárlók értékelik kiváló jellemzői és megfizethetősége miatt. A pamut légáteresztő, puha és kiválóan elvezeti a nedvességet. Az előmosott kivitel tapintásra lágyabb, rugalmasabb és kevésbé zsugorodik, mivel az anyag különleges mosási folyamaton esett át még a varrás előtt. Lehetséges hátránya a gyűrődés, és ezért vasalni szükséges. A hosszú évek óta bevált pamut természetes rost, amely a bőr egészéhez kíméletes. Anyag 100% előmosott pamut Gramázs: 114 g/m2 Szín Barna Jellemzők Javasolt mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 40°C (a gyártói címke szerint) Az ágyneműt szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és összezárva Használjon a anyaghoz és az ágynemű színességéhez megfelelő mosószert Az ágynemű kimosása után válassza a kíméletes centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, ezzel megelőzi az anyag károsodását és a színek kifakulását A csomag tartalma a választott változattól függően Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 160 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 160 x 200 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 160 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 160 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 200 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 200 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm Inspirálódjon tovább Pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat Hálószoba Mikroszálas ágynemű Polipamut ágynemű Francia ágyneműhuzat
| Anyag | Pamut, Mikroszálas |
|---|---|
| Rögzítés | Gombos |
| Típus | Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Termék színe | Barna |
| Anyaga | 100% pamut |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 220 cm, 200 x 220 cm, 160 x 200 cm, 200 x 200 cm, 160 x 220 cm |
| Ágynemű stílusa | Skandináv, Minimalista |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Ágynemű mintája | Egyszínű |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 200 cm, 2 db 70 x 90 cm | 160 x 200 cm, 2 db 70 x 90 cm | 160 x 220 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Évszak | Egész éves |
| Ár | Olcsó 5 000 Ft-ig |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Súly | 1,2 kg |

Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Krepp, mikroszálas, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, egyszemélyes
Raktáron
Mikroplüss, francia, 3D hatással
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, francia, egyszínű
Raktáron
Pamut, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, virágos, gombos
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, francia
Raktáron
Mikroszálas, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Pamut, mikroflanel, francia
Raktáron
Pamut, francia, kétszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, gombos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, francia, egyszínű
Raktáron
Pamut, egyszínű, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, krepp, mikroplüss
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron