Kiszállítás 5 nap alatt
Puha, könnyű, mintha semmi sem lenne rajtam, mégsem fázom benne. És a lábam ség lóg ki alóla. 🙂 (171 cm magas vagyok)
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat: 100% poliészter – mikroszál Töltet: 100% poliészter - szilikonszál A takaró súlya: 1350 g A párna súlya: 650 g Méret Takaró: 140 x 200 cm Párna: 70 x 90 cm Részletek Kiváló hőszabályozás a kényelem érdekében egész évben A szilikonszál hosszú távon is megtartja formáját és térfogatát Allergiásoknak megfelelő a könnyű karbantartás miatt Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Szárítógépben szárítható alacsony hőmérsékleten Ne fehérítse, ne vasalja
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
|---|---|
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Hotel minőség | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Javasoljuk | Standard franciaágy, Standard egyszemélyes ágy |
| Évszak | Egész éves |
| Paplan szigetelő képessége | Meleg, Extra meleg |
| Antiallergén | Igen |
| Felszín anyaga | 100% mikroszálas |
| Töltet | Üreges szál |
| Súly | 2,6 kg |
| Paplan tömege | 1350 g |
| Párna tömege | 650 g |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Kiszállítás 5 nap alatt
Puha, könnyű, mintha semmi sem lenne rajtam, mégsem fázom benne. És a lábam ség lóg ki alóla. 🙂 (171 cm magas vagyok)
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
Kiszállítás 4 nap alatt
Nagyon jó termékek!
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
Szupertr
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
könnyű
kicsit vékonyabb, mint gondoltam.
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
a termék megfelel elvárásomnak
Vásárolva itt: Elerheto Otthon












Elérhető 2 webáruházban
Raktáron









Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
160×200 cm, léces
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron