





A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 4897 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Polipamut ágyneműhuzat A polipamut ágyneműhuzat népszerű választás mindennapi használatra praktikus összetételének köszönhetően. Természetes pamutot és poliésztert ötvöz, amely kellemes tapintást, jó légáteresztő képességet , valamint magasabb ellenállóságot és hosszabb élettartamot biztosít. Előnye a könnyű karbantartás is – az ágynemű gyorsan szárad és alacsony gyűrődése miatt nem szükséges vasalni. Anyag 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter Gramázs: 105 g/m2 Szín Bézs Krémszínű Szürke Jellemzők Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágynemű nem szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Mielőtt először használja az ágyneműt, alaposan mossa ki Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és cipzárral zárva Használjon a anyaghoz és színhez megfelelő mosószert Mosás után azonnal vegye ki a mosógépből és jól rázza ki Szárítógépben alacsony hőmérsékleten szárítható A csomag tartalma a változat választása szerint Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm
| Anyag | Mikroszálas, Pamut-poliészter |
|---|---|
| Szín | Bézs |
| Rögzítés | Gombos, Cipzáras |
| Motívumok | Csíkos |
| Típus | Egyszemélyes, Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 220 cm |
| Termék színe | Bézs, Szürke, Krém |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű mintája | Csíkok, Kockás |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Évszak | Egész éves |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Poli-pamut |
| Súly | 0,7 kg |
| Grammsúly | 105 g/m2 |

Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, gombos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, mikroszálas
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, pöttyös
Raktáron
Flanel, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroflanel
Raktáron
Pamut, muszlin, francia
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroplüss, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroplüss, francia, 3D hatással
Raktáron
Krepp, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, francia, egyszínű
Raktáron
Pamut, mikroszálas, pöttyös
Raktáron
Pamut, gombos, kétszemélyes
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron