









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Gramázs: 450 g/m2 Szín Kék Méret 30 x 50 cm Kialakítás Szegély nélküli Címkével Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány Mosás max. 60 °C-on Szárítás szárítógépben közepes hőfokon Ne mossa együtt cipzáros és fém akasztós ruhákkal A hosszan tartó puhaság, lágyság és nedvszívás érdekében nem ajánlott öblítőt használni
| Szélesség: | 30 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Készlet | Darabáru |
|---|---|
| Anyag | Pamut, Bambusz, Mikroszálas |
| Termék színe | Kék |
| Grammsúly | 450 g/m2 |
| Anyaga | 100% pamut |
| Méret | 30 x 50 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Minta | Minta nélkül, Gyermek |
| Súly | 0,07 kg |
Felhasználói értékelések
jó anyaga van
Vásárolva itt: Elerheto Otthon

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×150 cm, pamut, szett
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron

70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, szett
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut
Raktáron
Darabonként rendelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut
Raktáron

Pamut
Raktáron
Pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron

17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron