






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mikroflanel ágyneműhuzat Mikroflanel ágyneműhuzat finom poliészter szálakból készül, amelyeket speciálisan bolyhozottak, hogy puha és meleg felületet kapjanak, hasonlóan a klasszikus pamut flanelhez . Ennek köszönhetően az ágynemű puha tapintású, jól szigeteli a hőt, ugyanakkor nagyon könnyű és gyorsan száradó. Előnye a könnyű karbantartás, mivel nem gyűrődik, gyorsan szárad, és nem szükséges vasalni. Ideális választás mindenkinek, aki kényelmes és praktikus ágyneműt keres, amely alkalmas a hidegebb időszakokra . Anyag 100% mikroszál flanel kivitelben Gramázs: 130 g/m2 Szín Mentás Fekete Jellemzők Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt vasalni kell Gyakorlati tanácsok Az ágyneműt használat előtt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és becipzározva Használjon az anyagnak és a színnek megfelelő mosószert Mosás után válasszon kímélő centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, így elkerülhető az anyag károsodása és a színek kifakulása Csomag tartalma a választott változat szerint Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Inspirálódjon tovább Mikroflanel ágyneműhuzat Ágyneműhuzat Hálószoba Krepp ágyneműhuzat Gyerek ágynemű 6 részes ágynemű
| Anyag | Krepp, Mikroszálas, Mikroflanel |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája | Absztrakt |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Meleg ágyneműhuzat | Igen |
| Kétoldalas | Igen |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Termék színe | Mentol |
| Évszak | Tél, Ősz |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |
| Súly | 0,7 kg |


Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, pöttyös
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron