
Világoslila VELVET sötétítő függöny 140x270 cm Felfüggesztés: Hullámos sínszalag
101-200×201-300 cm, kész, blackout
RaktáronMéretek 150×220 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 5866 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter (mikroszál) Szín Bézs Méretek ± 5 % 150 x 220 cm Szélesség: 150 cm Magasság: 220 cm Rúd csík szélessége: 6,5 cm (laposan mérve) Részletek Vízálló szövet 80% árnyékolás Tartalmazza a tépőzáras szalagot Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg Ne szárítsa szárítógépben Alacsony hőmérsékleten vasalható
| Szélesség: | 150 cm |
|---|---|
| Mélység: | 220 cm |
| Méret | Készfüggöny |
|---|---|
| Szín | Bézs |
| Minta | Egyszínű |
| Anyag | Poliészter |
| Termék színe | Bézs |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Anyaga | Poliészter |
| Elhelyezés | Kültéri |
| Méteráru | Kész |
| Hosszúság | 220 cm |
| Fényáteresztő képesség | Részben sötétítő |

101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
140×250 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, modern stílusú
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, modern stílusú
Raktáron
Kész, poliészter
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
140×250 cm, kész, poliészter
Raktáron
Kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, poliészter, egyszínű
Raktáron
Kész, poliészter
Raktáron
Kész, virágmintás, poliészter
Raktáron
Kész, pamut, poliészter
Raktáron
Kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, pamut
Raktáron
Pamut, rusztikus, len
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Kész, virágmintás, poliészter
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Kész, virágmintás, pamut
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal

88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Modern stílusú, matt, fa
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, mikroplüss
Raktáron