

















Méretek 140×201-300 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter (mikroszál) Szín Világos bézs Méret +/- 3% Szélesség: 140 cm Magasság: 250 cm Fém karika belső átmérője: 4 cm Részletek Részlegesen sötétítő függöny Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C Ne fehérítse Ne tisztítsa vegyi úton Ne szárítsa szárítógépben Vasalás 110 °C-ig
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 201-300 cm |
| Méret | Készfüggöny |
|---|---|
| Szín | Bézs |
| Minta | Egyszínű |
| Típus | Blackout |
| Anyag | Poliészter |
| Felfüggesztés | Hullámos sínszalag |
| Termék színe | Bézs |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Anyaga | Poliészter |
| Felakasztási rendszer | Bújtatós, Fém gyűrűk |
| Elhelyezés | Beltéri |
| A csomagban lévő db szám | 1 |
| Méteráru | Kész |
| Hosszúság | 201 - 300 cm |
| Fényáteresztő képesség | Részben sötétítő |
| A fémkarika átmérője | 4 cm |

150×220 cm, kész, poliészter
Raktáron
150×220 cm, kész, poliészter
Raktáron
Kész, virágmintás, poliészter
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron