










Méretek 140×201-300 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 4263 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter (mikroszál): Bézs-barna Méret +/- 3% Szélesség: 140 cm Magasság: 250 cm Fémgyűrű belső átmérője: 3,5 cm Részletek Részlegesen sötétítő függöny Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C Ne fehérítse Ne tisztítsa vegyileg Szárítógépben szárítani tilos Vasalás max 110 °C-ig Függönyök mint a belső tér kulcsfontosságú elemei A függönyök fontos szerepet játszanak nemcsak a helyiség megjelenésében, hanem annak funkciójában is. Segítenek a fény szabályozásában, növelik a magánszférát, és hozzáadhatják az enteriőrhöz a eleganciát vagy otthonos atmoszférát. A megfelelően kiválasztott függönyök optikailag nagyobbnak mutathatják a teret, vagy melegséget és kényelmet kölcsönözhetnek neki. Akár praktikus sötétítő függönyöket keres, akár könnyű, légies változatokat, mindig harmonizálniuk kell otthona általános stílusával.
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 201-300 cm |
| Méret | Készfüggöny |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Minta | Egyszínű |
| Típus | Blackout |
| Anyag | Poliészter |
| Felfüggesztés | Fém gyűrűk |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Felakasztási rendszer | Fém gyűrűk |
| Méteráru | Kész |
| Hossz | 201 - 300 cm |
| Fényáteresztő képesség | Részben sötétítő |
| A fémkarika átmérője | 3,5 cm |

140×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
140×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, blackout, poliészter
Raktáron
140×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
140×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
140×250 cm, kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
150×220 cm, kész, poliészter
Raktáron
140×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
140×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
150×220 cm, kész, poliészter
Raktáron
Kész, poliészter, egyszínű
Raktáron
140×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, modern stílusú
Raktáron
140×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, poliészter
Raktáron
140×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, poliészter
Raktáron
Kész, poliészter, egyszínű
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Kész, poliészter
Raktáron
Kész, poliészter
Raktáron
140×250 cm, kész, poliészter
Raktáron
Kész, poliészter, egyszínű
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
18×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva