










Méretek 101-200×201-300 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter (mikroszál) Szín Fekete Méret +/- 3% Szélesség: 140 cm Magasság: 250 cm A fém karika belső átmérője: 4 cm Részletek Részben sötétítő függöny Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C Nem fehéríthető Nem tisztítható vegyszerekkel Szárítógépben szárítani tilos Vasalás 110 °C-ig
| Szélesség: | 101-200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 201-300 cm |
| Méret | Készfüggöny |
|---|---|
| Minta | Egyszínű |
| Típus | Blackout |
| Anyag | Poliészter |
| Termék színe | Fekete |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Felakasztási rendszer | Gyűrűk |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Méteráru | Kész |
| Hosszúság | 201 - 300 cm |
| Fényáteresztő képesség | Részben sötétítő |
| A fémkarika átmérője | 4 cm |

90×200 cm, kész, ajtófüggöny
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron