Sárga OXFORD függöny 140x250 cm Felfüggesztés: Fém gyűrűk
Előző árak
- 2026. 05. 27. - 3788 Ft
- 2026. 03. 27. - 4064 Ft
- 2025. 02. 24. - 4744 Ft
- 2025. 02. 18. - 4761 Ft
- 2025. 02. 11. - 4744 Ft
- 2024. 01. 15. - 4771 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Anyag 100% poliészter (mikroszál): Sárga Méret +/- 3% Szélesség: 140 cm Magasság: 250 cm A fémgyűrű belső átmérője: 4 cm Részletek Részben sötétítő függöny Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C Ne fehérítse Ne tisztítsa vegyileg Szárítógépben szárítani tilos Vasalás 110 °C-ig A függönyök mint az enteriőr kulcselemei A függönyök fontos szerepet játszanak nemcsak a helyiség megjelenésében, hanem annak funkcionalitásában is. Segítenek szabályozni a fényt, növelik a magánszférát, és eleganciát vagy otthonos hangulatot adhatnak az enteriőrnek. A megfelelően megválasztott függönyök optikailag nagyíthatják a teret, vagy melegséget és kényelmet sugározhatnak. Akár praktikus sötétítő függönyöket keres, akár könnyed, légies változatokat, mindig illeszkedniük kell otthona általános stílusához.
Specifikációk
| Méret | Készfüggöny |
|---|---|
| Szín | Sárga |
| Anyag | Poliészter |
| Felfüggesztés | Fém gyűrűk |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Minta | Egyszínű |
| Felakasztási rendszer | Bújtatós, Fém gyűrűk |
| Csomagolás | 1 |
| Méteráru | Kész |
| Hossz | 201 - 300 cm |
| Fényáteresztő képesség | Részben sötétítő |
| A fémkarika átmérője | 4 cm |
| Súly | 1 kg |
Ajánljuk

Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, kész, ajtófüggöny
Raktáron
Goldea lenvászon keverék drapéria - elefántcsontszín 180x145 cm
Kész, pamut, len
RaktáronA(z) SCANDIshop.hu webáruház legjobb termékei

Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karos, 93x45cm, fehér
Álló
Raktáron
Szürke bárszék KAST VELVET
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karral 93x45cm, fekete
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Hab matrac DELUXE 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Táskarugós matrac MEMORY LUX 21cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 120x200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 120x200 cm Matracvédő: Matracvédővel
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Hab matrac DELUXE 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Hab matrac DELUXE 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Gyermek matrac EASYSOFT 8 cm 80x160 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron




















