Sötétítő függöny ELVIO VELVET 140x250 cm, óarany rózsaszín Felfüggesztés: Fém gyűrűk
Méretek 140×201-300 cm
Variáns kiválasztása:Sötétítő függöny ELVIO VELVET 140x250 cm, óarany rózsaszín Felfüggesztés: Fém gyűrűk
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 4263 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 26. - 4263 Ft
- 2026. 05. 23. - 4263 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Anyag 100% poliészter (mikroszál): Óarany rózsaszín Méret +/- 3% Szélesség: 140 cm Magasság: 250 cm Fémgyűrű belső átmérője: 3,5 cm Részletek Részben sötétítő függöny Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C Ne fehérítsd! Ne tisztítsd vegyszerrel! Szárítógépben szárítani tilos! Vasalás 110 °C-ig A függönyök mint a belső tér kulcselemei A függönyök fontos szerepet játszanak nemcsak a helyiség megjelenésében, hanem annak funkciójában is. Segítenek szabályozni a fényt, növelik a magánéletet, és hozzáadhatják a belső térhez az elegancia vagy a meghitt atmoszféra érzését. A megfelelően megválasztott függönyök optikailag megnövelhetik a teret, vagy melegséget és kényelmet hozhatnak. Legyen szó akár praktikus sötétítő függönyökről, akár könnyű, légies változatokról, mindig illeszkedniük kell az otthonod általános stílusához.
Méretek
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 201-300 cm |
Specifikációk
| Méret | Készfüggöny |
|---|---|
| Szín | Rózsaszín |
| Minta | Egyszínű |
| Típus | Blackout |
| Anyag | Poliészter |
| Felfüggesztés | Fém gyűrűk |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Felakasztási rendszer | Bújtatós, Fém gyűrűk |
| Méteráru | Kész |
| Hossz | 201 - 300 cm |
| Fényáteresztő képesség | Sötétítő |
| A fémkarika átmérője | 3,5 cm |
Ajánljuk

Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Goldea lenvászon keverék drapéria - elefántcsontszín 180x145 cm
Kész, pamut, len
RaktáronA(z) SCANDIshop.hu webáruház legjobb termékei

Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karral 93x45cm, fekete
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karos, 93x45cm, fehér
Álló
Raktáron
Szürke bárszék KAST VELVET
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Hab matrac DELUXE 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Táskarugós matrac MEMORY LUX 21cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 120x200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 120x200 cm Matracvédő: Matracvédővel
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Táskarugós matrac MEMORY EXTRAFLEX 25cm 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
25×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Hab matrac DELUXE 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
GREEN HOUSES üveg gyertyatartó 13 cm zöld - többféle változatban
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Hab matrac DELUXE 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron















