





















Méretek 101-200×201-300 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter (mikroszál): Világosszürke Méret +/- 3% Szélesség: 140 cm Magasság: 250 cm A fém gyűrű belső átmérője: 4 cm Részletek Részben fényzáró függöny Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C Ne fehérítse Ne tisztítsa vegyszeresen Ne szárítsa szárítógépben Vasalás 110 °C-ig Függönyök mint a belső tér kulcselemei A függönyök nemcsak a helyiség megjelenésében, hanem annak funkcionális szerepében is fontosak. Segítenek a fény szabályozásában, növelik a magánszférát, és eleganciát vagy otthonos légkört adhatnak a belső térnek. A megfelelően megválasztott függönyök optikailag növelhetik a teret, vagy melegséget és kényelmet kölcsönözhetnek neki. Akár praktikus fényzáró függönyöket keres, akár könnyed, légies változatokat, mindig a lakása összes stílusához kell igazodniuk.
| Szélesség: | 101-200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 201-300 cm |
| Méret | Készfüggöny |
|---|---|
| Minta | Egyszínű |
| Típus | Blackout |
| Anyag | Poliészter |
| Felfüggesztés | Hullámos sínszalag |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Felakasztási rendszer | Bújtatós |
| Csomagolás | 1 |
| Méteráru | Kész |
| Súly | 0,72 kg |
| Hossz | 201 - 300 cm |
| Fényáteresztő képesség | Részben sötétítő |

140×250 cm, kész, poliészter
Raktáron
140×250 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
140×250 cm, kész, poliészter
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Pamut, rusztikus, len
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
Kész, blackout, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Kész, virágmintás, pamut
Raktáron
Kész, poliészter
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron