





Méretek 30×50 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Gramázs: 450 g/m2 Szín Piros Méret 30 x 50 cm Kialakítás Elegáns bordűrrel Akasztófüllel Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvánnyal Mosás max. 60 °C-on Szárítás szárítógépben közepes hőmérsékleten Ne mosson cipzáras és fémkapcsos ruhákkal A hosszútávú puhaság és nedvszívóképesség érdekében nem ajánlott öblítőt használni Inspirálódjon tovább Kis kézi törölközők Törölközők és fürdőlepedők Fürdőszoba Fürdőlepedők Fürdőkesztyű Kézi törölközők
| Szélesség: | 30 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Készlet | Darabáru |
|---|---|
| Anyag | Pamut, Bambusz, Mikroszálas |
| Szín | Piros |
| Termék színe | Piros |
| Grammsúly | 450 g/m2 |
| Anyaga | 100% pamut |
| Méret | 30 x 50 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Minta | Minta nélkül, Gyermek |

70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron