





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% abszorbens mikroszál Gramm: 250 g/m² Méret 70 × 140 cm (tűrés ± 3 %) Kialakítás és karbantartás Puhaságot és magas nedvszívóképességet biztosító anyag, amely egyben gyorsan szárad Aranyos kiscica motívummal Elegáns és időtálló motívum Elég nagy ahhoz, hogy kényelmesen feküdhessen rajta a strandon vagy a napozóágyon Homokálló Ideális utazáshoz Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C-ig Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg
| Szélesség: | 70 cm |
|---|
| Gyorsan száradó | Igen |
|---|---|
| Készlet | Darabonként |
| Minta | Egyszínű, Állatok |
| Strandtörölközők | Igen |
| Méret | 70 x 140 cm |
| Anyaga | 100% mikroszál |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Termék színe | Színes |
| Típus | Törölközők |
| Kialakítás | Sokszínű |
| Gyors száradás | Gyors száradás |
| Súly | 0,45 kg |

70×140 cm, poliészter, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
50×100 cm, gyorsan száradó, darabonként
Kiszállítás 2 nap múlva
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron