














Méretek 101-200×201-300 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter (mikroszál): Fekete Méret Szélesség: 140 cm Magasság: 250 cm A fém gyűrű belső átmérője: 4 cm Részletek Részben sötétítő függöny Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C Nem fehéríthető Nem tisztítható vegyileg Szárítógépben szárítás tilos Vasalás 110 °C-ig Függönyök mint az enteriőr kulcselemei A függönyök fontos szerepet játszanak nemcsak a helyiség megjelenésében, hanem annak funkciójában is. Segítenek a fény szabályozásában, növelik a magánszférát, és hozzáadhatnak az enteriőrhöz eleganciát vagy otthonos atmoszférát. A megfelelően kiválasztott függönyök optikailag növelhetik a teret, vagy melegséget és kényelmet kölcsönözhetnek neki. Akár praktikus sötétítő függönyöket, akár könnyed, légies változatokat keres, mindig illeszkednie kell otthona általános stílusához.
| Szélesség: | 101-200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 201-300 cm |
| Méret | Készfüggöny |
|---|---|
| Minta | Egyszínű |
| Anyag | Poliészter |
| Felfüggesztés | Fém gyűrűk |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Felakasztási rendszer | Gyűrűk |
| Méteráru | Kész |
| Hossz | 201 - 300 cm |
| Fényáteresztő képesség | Részben sötétítő |
| A fémkarika átmérője | 4 cm |

Kész, pamut, len
Raktáron
90×200 cm, kész, ajtófüggöny
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron