








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED mennyezeti lámpatest, amely kényelmesen vezérelhető távirányítóval. Fokozatmentesen dimmelhető, a fény színe változtatható, vagy választhat előre beállított üzemmódok közül. Memóriafunkció - a lámpatest bekapcsolásakor megmaradnak az utoljára beállított értékek, amíg nem módosítja azokat. A memóriafunkció csak akkor működik, ha a lámpatestet távirányítóval kapcsolják ki; hagyományos kapcsolóval történő kikapcsolás esetén nem. A hagyományos kapcsolóval való kikapcsoláskor megváltozik a színhőmérséklet. Éjszakai üzemmód - tompa, alacsony intenzitású fényt biztosít. Színhőmérséklet: 3000-6000K. A távirányító a csomag részét képezi.
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1800 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 125 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Series | POOL SMART REMOTE Brilagi, POOL Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fém, műanyag, okos
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, szélesség
Raktáron
Meleg fehér, középfehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás


Fém, meleg fehér, középfehér
Raktáron

LED, távirányítós, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fa, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Hideg fehér
Raktáron
Fa, magasság, átmérő
RaktáronIngyenes szállítás


Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, okos
RaktáronIngyenes szállítás

Fa, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Fém, műanyag, magasság
RaktáronIngyenes szállítás