









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED mennyezeti lámpa távirányítóval. Fokozatmentesen szabályozható a fényerő, változtatható a fény színe, vagy választhat a előre beállított üzemmódok közül. Memória funkció - a lámpa bekapcsolásakor megőrzi az utoljára beállított értékeket, amíg nem módosítja azokat. Éjszakai üzemmód - tompított fényt biztosít. Színhőmérséklet: 3000-6000K. A távirányító a csomag része.
| Fő anyag | Fa |
|---|---|
| Okos | Igen |
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Fa dekoráció | Dió |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 25 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 2125 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 150 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 25 W |
| Alak | Négyzetes |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 25 W |
| Series | SLIMFRAME Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fém, fa, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
Raktáron
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, szélesség
Raktáron
Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, magasság
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, műanyag, okos
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér, középfehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, meleg fehér, középfehér
Raktáron
Fém, műanyag, átmérő
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Szélesség, magasság, mélység
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fa, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás



LED, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás