










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED mennyezeti lámpa modern dizájnnal. Kiválóan alkalmas a nappali és a hálószoba megvilágítására. Egyszerű vezérlés távirányítóval (a csomagban). A lámpa fokozatmentes fényerő-szabályozást, a fény színének változtatását, éjszakai üzemmódot és időzítőt kínál. Színhőmérséklet: 3000 - 6500 K. A lámpa beépített energiatakarékos LED-forrással rendelkezik.
| Fény színe | Meleg fehér |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 70 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 6506 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Bluetooth |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 450 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 70 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 70 W |
| Series | BLACK AND WHITE SmartLED |
| Gyártó | SmartLED |

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Átmérő, meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Műanyag, fa, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, műanyag, okos
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Középfehér
Raktáron

Fém
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Szélesség, magasság, mélység
RaktáronIngyenes szállítás

Üveg, fém, meleg fehér
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás