
Goldea muszlin ágyneműhuzat – kávébarna 140 x 200 és 70 x 90 cm
Pamut, muszlin, cipzáras
RaktáronA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 3946 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágyneműhuzat Állandó és legelterjedtebb ágynemű anyag biztosan a pamut . A vásárlók értékelik kiváló jellemzőit és megfizethető árát. A pamut légáteresztő, puha, és kiválóan vezeti el a nedvességet. Tehát alkalmas azok számára is, akik éjszaka jobban izzadnak. Lehetséges hátránya a gyűrődés és az ezt követő vasalás szükségessége. Az évek során bevált pamut természetes szálak, amelyeket a gyapotnövényből nyernek, és amelyek bőrbarátak az egész testen . Anyag 100% pamut Szín Zöld Sárga Fekete Szürke Fehér Jellemzők Modern csíkos minta Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt vasalni kell Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és becipzározva Használjon a anyagnak és színnek megfelelő mosószert Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást Vasalja az ágyneműt kifordítva, ezáltal elkerülheti az anyag károsodását és a színek kifakulását A csomag tartalma a kiválasztott változat szerint Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Zöld |
| Rögzítés | Gombos, Cipzáras |
| Motívumok | Állatok, Csíkos |
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Zöld, Sárga |
| Anyaga | 100% pamut |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű stílusa | Skandináv, Modern |
| Ágynemű mintája | Csíkok |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Évszak | Egész éves |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Súly | 0,7 kg |

Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron

Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Álló
Raktáron