
KARDA fehér pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Krepp, mikroszálas, cipzáras
RaktáronA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 3946 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágynemű A legelterjedtebb és legközkedveltebb anyag az ágyneműk között garantáltan a pamut . A vásárlók értékelik kiváló jellemzőit és megfizethetőségét. A pamut légáteresztő, puha és kiválóan vezeti el a nedvességet. Ezért ideális azok számára is, akik éjszaka jobban izzadnak. Lehetséges hátránya, hogy gyűrődik, így vasalni kell. Az éveken át bevált pamut természetes szál, amelyet a pamutnövényből nyernek, és bőrbarát az egész test számára . Anyag 100% pamut Szín Sötétszürke - grafit Fehér Jellemzők Modern csíkos minta Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje alapján) Az ágyneműt vasalni kell Gyakorlati tanácsok Első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és cipzárral zárva Használjon a megfelelő anyaghoz és színhez illő mosószert Mosás után válasszon kímélő centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, ezzel elkerülheti az anyag károsodását és a színek fakulását A csomag tartalma a választott változat szerint Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Csíkos |
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Szürke |
| Anyaga | 100% pamut |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű stílusa | Skandináv, Modern, Minimalista |
| Ágynemű mintája | Csíkok |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Évszak | Egész éves |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Súly | 0,7 kg |

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, damaszt, cipzáras
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, pöttyös
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron