






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mikroszálas ágyneműhuzat Jó választás allergiások, kisgyermekek vagy légzési problémákkal küzdők számára a mikroszálas ágyneműhuzat. A sűrűn szőtt poliészter textíliát a finomság, melegség és formaállóság jellemzi. Emellett kellemes struktúrájával, lágyságával és gyűrődésmentességével is kiemelkedik. Ha az egyszerű karbantartást, a meleget és a finom simítást részesíti előnyben, akkor a mikroszál éppen Önnek való. Anyag 100% mikroszál - poliészter Gramázs: 95 g/m2 Szín Zöld Rózsaszín Fehér Bézs Jellemzők Ajánlott mosás: hetente, minimum 1x 14 nap alatt Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártó címkéje alapján) Az ágyneműt nem szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt A hálószobai ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és zárt állapotban Használjon az anyag és az ágynemű színeinek megfelelő mosószert Az ágynemű mosása után válasszon kíméletes centrifugálást A csomag tartalma a választott variánstól függően Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 80 cm
| Szín | Zöld |
|---|---|
| Típus | Egyszemélyes ágyra |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Zöld |
| Rögzítés | Cipzár |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Ágynemű stílusa | Vidéki, Modern |
| Ágynemű mintája | Virágok |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Kétoldalas | Igen |
| Évszak | Egész éves |
| Párna mérete | 70 x 80 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Készletek | Paplan és párna |
| Grammsúly | 95 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |
| Súly | 0,9 kg |

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron

Pamut, franciaágyra
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
240×260 cm
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes ágyra, átmérő
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
220×230 cm
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut
Raktáron
200×220 cm, franciaágyra
Raktáron
220×230 cm, pamut
Raktáron
220×240 cm
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron