






Méretek 87×44×50 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 10 185 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Bársonyos szövet: Fekete Fém: Matt fekete A szék méretei Szélesség: 44,5 cm Ülőfelület szélessége: 44 cm Mélység: 50,5 cm Ülőfelület mélysége: 38 cm Magasság: 87,5 cm Ülésmagasság: 47,5 cm Teherbírás: 120 kg Stílus, amely egyszerű formákat és magas funkcionalitást ötvöz. Válasszon visszafogott kiegészítőket, lágy színpalettát és természetes anyagokat. Kiváló kiegészítők egy skandináv étkezőbe a örökzöld növények, színes terítők és nagy fémlámpák. A skandináv belső tér elképzelhetetlen nagy ablakok és világítás nélkül, amely biztosítja a fényt a rövid napok alatt is. A fekete étkezőszék Asti tökéletesen illeszkedik a skandináv országok ihlette étkezőbe. Egyszerű steppelés és fekete lábak, amelyek összhangban vannak a fém elemekkel rendelkező asztallal. Kiválóan mutatnak különböző színű székek egy asztalnál. Ne féljen a változástól.
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Magasság: | 87 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 47,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Súly | 3,8 kg |

87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, retró, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Forgó
Raktáron
Kartámasszal
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
79×58×57 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, műanyag, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
81×53×54 cm
Ingyenes szállítás
Kartámasszal, műanyag, skandináv stílusú
Raktáron
Forgó, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, retró, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Retró
Raktáron
Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
50 cm, ⌀ 45 cm, kerek, fém
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva