





Méretek 87×44×50 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 11 732 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Bársonyszövet: Fekete Fém: Matt fekete A szék méretei Szélesség: 44,5 cm Ülés szélessége: 44 cm Mélység: 50,5 cm Ülőmélység: 38 cm Magasság: 87,5 cm Ülésmagasság: 47,5 cm Teherbírás: 120 kg A stílus összekapcsolja az egyszerű formákat és a magas funkcionalitást. Tegyen a visszafogott kiegészítők, finom színpaletta és természetes anyagok mellett. A skandináv étkező nagyszerű tartozékai a örökzöld növények, színes teríték és nagy fém lámpák. A skandináv enteriőr nem nélkülözheti a nagy ablakokat és világítást, amely biztosítja a fényt a rövid napok során is. A fekete étkezőszék Asti tökéletesen illeszkedik a skandináv országok által inspirált étkezőbe. Az egyszerű tűzés és fekete lábak összehangolhatók a fémes elemekkel rendelkező asztallal. Kiválóan mutatnak a különböző színű székek egy asztal körül. Ne féljen a változástól.
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Magasság: | 87 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Fekete |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Ülésmagasság | 47,5 cm |
| Minta | Egyszínű |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Súly | 3,8 kg |

87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, retró, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Forgó
Raktáron
Kartámasszal
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
79×58×57 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, műanyag, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
81×53×54 cm
Ingyenes szállítás
Kartámasszal, műanyag, skandináv stílusú
Raktáron
Forgó, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, retró, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Retró
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Fotótapéta, 3D hatású, papír
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Fa, szövet, otthoni

200×220 cm, gyapjú, mikroplüss
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron