





Méretek 87×44×50 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Bársony szövet: Fekete Fém: Matt fekete A szék méretei Szélesség: 44,5 cm Ülés szélessége: 44 cm Mélység: 50,5 cm Ülőmélység: 38 cm Magasság: 87,5 cm Ülésmagasság: 48 cm Teherbírás: 110 kg Stílus, amely egyszerű formákat és magas funkcionalitást ötvöz. Válasszon visszafogott kiegészítőket, lágy színpalettát és természetes anyagokat. A skandináv étkező nagyszerű kiegészítői a örökzöld növények, színes terítők és a nagy fém lámpák. A skandináv belső tér elképzelhetetlen nagy ablakok és világítás nélkül, amelyek fényt biztosítanak a rövid napok során is. A fekete étkező szék Como tökéletesen illeszkedik a skandináv országok által inspirált étkezőbe. Egyszerű öltésminták és fekete lábak párosítsa az asztallal, amely fém elemekkel rendelkezik. Kiválóan mutatnak különböző színű székek egy asztalnál. Ne féljen a változástól.
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Magasság: | 87 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Ülésmagasság | 48 cm |

87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×45×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
84×46×51 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 12 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fém
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Fa, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
93×48×61 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kőrisfa, laminált
Raktáron

86×44×55 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 6 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
87×45×52 cm, modern stílusú, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron
76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron