





Méretek 81×44×54 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Bársony szövet: Kék Fa: Bükk A szék méretei Szélesség: 44,5 cm Ülőke szélessége: 44 cm Mélység: 54 cm Ülőke mélysége: 38 cm Magasság: 81,5 cm Ülőmagasság: 44 cm Teherbírás: 110 kg Súly: cca 3,6 kg Kialakítás Kárpitozott étkezőszék minimalista stílusban Masszív fából készült erős lábak Finom és elegáns varrás Szétszerelt állapotban szállítjuk Engedjen meg magának egy új, stílusos enteriőrt, amelyet az északi országok ihlettek. A bútor kiválasztásánál vegye figyelembe a helyiség méretét, rendeltetését és saját ízlését. A kedvelt skandináv stílus sokakat meglep könnyedségével, otthonosságával és magas fokú funkcionalitásával. A skandináv étkezőt természetes anyagok és finom színek jellemzik. A kék kialakítású Bora szék megfelel a magas kényelmi és esztétikai követelményeknek. A masszív fa lábak kiemelik a tér összképét. Egészítse ki a skandináv BORA széket fából készült elemeket tartalmazó asztallal. Élvezze a közös pillanatokat a családi vacsorákon vagy baráti összejöveteleken.
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 81 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Kárpitozott | Igen |
| Stílus | Skandináv |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fa |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 120 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |

81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban

Fa, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
86×45×45 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
88×49×60 cm, fa, modern stílusú

88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Forgó, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
88×54×60 cm, fa, modern stílusú

90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 9 webáruházban

Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás

Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
84×46×54 cm, fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
84×46×54 cm, fa, műanyag ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal
Raktáron
Kárpitozott, fém, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 8 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
88×44×40 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
101×54×43 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
79×61×55 cm, kartámasszal, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott

Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron