




Méretek 88×45×51 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Bársony szövet: Fekete Fém: Matt fekete A szék méretei Szélesség: 44,5 cm Ülőke szélessége: 44 cm Mélység: 50,5 cm Ülésmélység: 38 cm Magasság: 87,5 cm Ülésmagasság: 48 cm Teherbírás: 110 kg Stílus, amely egyszerű formákat és magas funkcionalitást ötvöz. Válasszon visszafogott kiegészítőket, finom színpalettát és természetes anyagokat. Nagyszerű kiegészítők egy skandináv étkezőbe az örökzöld növények, színes asztalteríték és nagy fémlámpák. A skandináv belső tér elképzelhetetlen nagy ablakok és világítás nélkül, amelyek biztosítják a fényt a rövid napok idején is. A fekete étkezőszék Como tökéletesen illeszkedik a skandináv országok által inspirált étkezőbe. Az egyszerű tűzések és fekete lábak harmonizálnak a fém elemeket tartalmazó asztallal. Remekül mutatnak különböző színű székek egy asztal körül. Ne féljen a változástól.
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 51 cm |
| Magasság: | 88 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa, Fém |
| Szín | Fekete |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Zöld |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Ülésmagasság | 48 cm |
| Súly | 4 kg |
| Teherbírás | 110 kg |
| Ar nézet | Igen |

87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
87×45×51 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
84×46×51 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 13 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kőrisfa, laminált
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
Fém
Raktáron

76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott

88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban

76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott

90×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
87×45×52 cm, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
93×48×61 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron