






Méretek 81×44×54 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Bársony szövet: Sötét rózsaszín Fa: Bükk A szék méretei Szélesség: 44,5 cm Ülő szélessége: 44 cm Mélység: 54 cm Ülő mélysége: 38 cm Magasság: 81,5 cm Ülőmagasság: 44 cm Teherbírás: 110 kg Súly: kb. 3,6 kg Kialakítás Minimalista stílusú kárpitozott étkezőszék Masszív fából készült szilárd lábak Lágy és elegáns varrás Szétszerelt állapotban szállítjuk Engedje meg magának az új stílusos enteriőrt, amelyet az északi országok inspiráltak. A bútorok kiválasztásánál vegye figyelembe a helyiség méretét, rendeltetését és személyes ízlését. A népszerű skandináv stílus sokakat meglep könnyedségével, otthonosságával és magas funkcionalitásával. A skandináv étkezőt természetes anyagok és lágy színek jellemzik. Az étkező szék Bora sötét rózsaszín kialakításban megfelel a magas kényelmi és esztétikai igényeknek. A tömör fa lábak kiemelik a tér teljes megjelenését. Egészítse ki a skandináv Bora széket fa elemekkel rendelkező asztallal. Élvezze a közös pillanatokat a családi vacsorák vagy baráti összejövetelek alkalmával.
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 81 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Kárpitozott | Igen |
| Stílus | Skandináv |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fa |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |

88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×49×60 cm, fa, modern stílusú

88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
Fa, skandináv stílusú
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
84×46×54 cm, fa, műanyag ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
48×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron