




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Összetétel: 100% pamut Gramázs: 190 g/m² Szín Fehér Méretek Méret: 60 x 120 cm Jellemzők Puha és tartós anyag hosszú élettartammal Magas rugalmasság, nem csúszik és stabilan tart Vasalásmentes Teljesen körbevarrt gumis lepedő Gyakorlati tanácsok Első használat előtt a lepedőt alaposan mossa ki Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártó címkéje alapján) Ajánlott mosási gyakoriság: hetente, legfeljebb 14 naponként Szárítógépben alacsony hőmérsékleten szárítsa Csomag tartalma 1 db lepedő 60 x 120 cm
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 120 cm |
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Jersey |
| Gumis | Igen |
| Feszíthető | Igen |
| Grammsúly | 190 g/m2 |
| Szárítóban szárítható | Igen |
| Optimális matrac magasság | 12 cm-ig |
| Méret | 60 x 120 cm |
| Kialakítás | Feszíthető, Gumis |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
Felhasználói értékelések
Gyors kiszállítás.
Nagyon jó anyagminőség.
Nincs
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu

70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
70×140 cm, gumis, frottír
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron

90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
70×140 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Pamut
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Pamut
Raktáron
Matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Fém
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva