







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Krém Fém: Bézs - fa dekoráció Méretek Szélesség: 45 cm Ülésszélesség: 44,5 cm Mélység: 55 cm Ülésmélység: 40 cm Magasság: 86 cm Ülésmagasság: 48,5 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 4,2 kg Kialakítás Kárpitozott étkezőszék puha párnázattal Időtálló design finom tűzéssel Masszív fém lábak porszórt festéssel Lapraszerelten szállítva A stílus egyszerű formákat és magas funkcionalitást ötvöz. Fogadjon megfontolt kiegészítőkre, finom színpalettára és természetes anyagokra. Remek kiegészítők a skandináv étkezőben az örökzöld növények, színes terítők és nagy fém lámpák. A skandináv enteriőr nem nélkülözheti a nagy ablakokat és a világítást, amely fényt biztosít a rövid napok során is. A kárpitozott étkezőszék Lava tökéletesen illeszkedik a skandináv országok által inspirált étkezőbe. Egyszerű tűzés és bézs lábak összehangolhatók a fém elemekkel rendelkező asztallal. Kiválóan mutatnak a különböző színű székek egyetlen asztalnál. Ne féljen a változástól.
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 86 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülésmélység | 40 cm |
| Ülésszélesség | 44,5 cm |
Felhasználói értékelések
Kiszállítás 8 nap alatt
A minőségi garanciáról nem kaptam tájékoztatást. A "Szerződés" annyira terjengős, hogy abban valamit megtalálni szinte képtelenség, s benne szinte csak a vevő teendőit és felelősségét hangsúlyozzák.
Kellemes szín, méretei azonosak a barnával
Hibás termék: 2 helyen szakadt a szövet. Reklamáltam.
tam. A termékcsere helyett 50% árvisszatérítést aján
nlottak fel. Ez számomra nem jelent megoldást.
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu

86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Kárpitozott, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban

88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
88×49×60 cm, fa, modern stílusú

82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

86×45×54 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
78×45 cm, fa, skandináv stílusú
Ingyenes szállítás
84×46×51 cm, fa, 2 db
Raktáron
84×46×51 cm, fa, 2 db
Raktáron
Fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Fa, kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, 2 db, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlvaIngyenes szállítás

80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
75×51×52 cm, műanyag
Ingyenes szállítás
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron