





Méretek 81×44×54 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Bársony szövet: Fekete Fa: Bükk A szék méretei Szélesség: 44,5 cm Ülésszélesség: 44 cm Mélység: 54 cm Ülésmélység: 38 cm Magasság: 81,5 cm Ülésmagasság: 44 cm Teherbírás: 110 kg Súly: cca 3,6 kg Kialakítás Kárpitozott étkezőszék minimalista stílusban Masszív fa lábak Finom és elegáns kárpitozás Szétszerelt állapotban szállítjuk Engedje meg magának az új stílusos belső teret, amelyet az északi országok inspiráltak. Bútorválasztáskor vegye figyelembe a szoba méretét, rendeltetését és saját ízlését. A népszerű skandináv stílus sokakat meglep könnyedségével, otthonosságával és magas funkcionalitásával. A skandináv étkezőt a természetes anyagok és finom színek jellemzik. Az étkező BORA szék fekete kivitelben magas követelményeket teljesít a kényelem és az esztétika terén. A masszív fa lábak kiemelik az egész tér megjelenését. Egészítse ki a skandináv BORA széket fa elemekkel rendelkező asztallal. Élvezze a közös pillanatokat a családi vacsorák és baráti összejövetelek során.
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 81 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Kárpitozott | Igen |
| Stílus | Skandináv |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fa |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |

81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban

88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Fa, műanyag ülőrésszel
Elérhető 6 webáruházban
Ingyenes szállítás
82×49×41 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×49 cm, kárpitozott, bükkfa
Raktáron
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
88×49×60 cm, fa, modern stílusú

Fa, modern stílusú, kárpitozott

81×51×55 cm, fa, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
101×54×43 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott

88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Ingyenes szállítás
82×49×42 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron