




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut (muszlin) Szín Világosbarna – Taupe Jellemzők Elegáns egyszínű kialakítás Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 14 naponta 1x Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C – 60 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt nem szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Külön mossa, mindig kifordítva és összezárva Használjon az anyagnak és a színnek megfelelő mosószert Mosás után válasszon kímélő centrifugázást A csomag tartalma az egyes változatok szerint Ágynemű 135 × 200 cm: 1× paplanhuzat | 1× párnahuzat 80 × 80 cm Ágynemű 155 × 220 cm: 1× paplanhuzat | 1× párnahuzat 80 × 80 cm Ágynemű 200 × 200 cm: 1× paplanhuzat | 2× párnahuzat 80 × 80 cm A természetesség minden részletében A muszlin ágynemű kellemes taupe árnyalata finomságot, könnyedséget és nyugalmat hoz a hálószobájába. Természetesen gyűrött megjelenése tökéletesen illik a boho, skandináv és természetes stílushoz, és mindenki értékelni fogja, aki kompromisszumok nélküli kényelmet keres. Nem igényel vasalást, és minden mosással egyre puhábbá válik. Ideális választás azok számára, akik az egyszerű elegancia és a praktikus használat kombinációját keresik. Inspirálódjon tovább Pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat Hálószoba 6 részes ágynemű Hosszabított ágyneműhuzat Francia ágyneműhuzat
| Anyag | Pamut, Muszlin |
|---|---|
| Motívumok | Egyszínű |
| Típus | Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 80 x 80 cm | 155 x 220 cm |
| Termék színe | Barna |
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyaga | 100% pamut |
| Grammsúly | 145 g/m2 |
| Ágynemű stílusa | Skandináv, Modern, Minimalista |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Ágynemű mintája | Egyszínű |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Évszak | Egész éves, Nyár |
| Paplanhuzat mérete | 135 x 200 cm, 200 x 200 cm, 155 x 220 cm |
| Párna mérete | 80 x 80 cm |
| Ágynemű mérete | 80 x 80 cm | 135 x 200 cm, 2 db 80 x 80 cm | 200 x 200 cm, 80 x 80 cm | 155 x 220 cm |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Súly | 0,7 kg |

Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, mikroszálas
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, egyszínű
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Krepp, mikroflanel, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Krepp, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
140×200 cm, mikroszálas, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, krepp, egyszínű
Raktáron
Pamut, francia, gombos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, gombos
Raktáron
Pamut, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, francia, kétszemélyes
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron