







A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 5690 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Krepp ágynemű Praktikus anyag, amely ugyanazokkal a jellemzőkkel tűnik ki, mint a pamut, vasalás nélkül. A krepp ideális anyag gyermekek és felnőttek számára is bármely évszakban. Télen melegít, nyáron kellemesen hűt , allergiások számára is megfelelő. Könnyű karbantartás, nedvszívó képesség, légáteresztő és puha tapintás megmarad a jellegzetes gyűrött felületen is. A hullámos felület kíméletes pamutkezeléssel jön létre, teljes mértékben megőrizve annak tulajdonságait. Anyag 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter Gramázs: 105 g/m2 Szín Szürke Barna Jellemzők Romantikus szívek és elegáns csíkok motívuma Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta 1x Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágynemű nem igényel vasalást Gyakorlati tanácsok Első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön, mindig kifordítva és cipzárral zárva mossa Használjon az anyagnak és az ágynemű színének megfelelő mosószert Mosás után válasszon kímélő centrifugálást A csomag tartalma Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db paplanhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm
| Anyag | Krepp, Mikroszálas, Pamut-poliészter |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Rögzítés | Gombos, Cipzáras |
| Motívumok | Szívecskés, Csíkos |
| Típus | Egyszemélyes, Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Barna, Szürke |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű stílusa | Vidéki, Retro, Vintage |
| Ágynemű mintája | Csíkok, Szív, Valentin-napi |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Ár | 5 000 - 8500 Ft |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Poli-pamut |
| Súly | 1,05 kg |
| Grammsúly | 105 g/m2 |

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron

Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, damaszt, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, pöttyös
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron