









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% mikroszál Szín Bézs jellemzők Finom természetes motívum Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (gyártói címke szerint) Az ágyneműt nem szükséges vasalni Finom, alakját megőrző és kellemes textília Nem gyűrődő anyag, könnyű karbantartás Alkalmas allergiásoknak, kisgyermekeknek és légzőszervi problémákkal küzdőknek Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és becipzározva Használjon az anyagnak és az ágynemű színének megfelelő mosószert Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást A csomag tartalma Ágynemű 140 × 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 × 200 cm, 1 db párnahuzat 70 × 80 cm Ágynemű 160 × 200 cm: 1 db takaróhuzat 160 × 200 cm, 2 db párnahuzat 70 × 80 cm Természetes megjelenés és mindennapi kényelem A mikroszálas ágynemű ideális választás a mindennapi használatra, köszönhetően a finom felületének, alakmegőrző tulajdonságainak és nagyon könnyű karbantartásának. Az anyag nem gyűrődik, gyorsan szárad, és hosszú távon megőrzi megjelenését. A finom természetes motívum bézs árnyalatokban nyugodt atmoszférát teremt, és könnyen kombinálható a hálószoba többi kiegészítőjével. Inspirálódjon tovább Mikroszálas ágynemű Ágyneműhuzat Hálószoba Francia ágyneműhuzat Pamut ágyneműhuzat 6 részes ágynemű
| Anyag | Mikroszálas |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Bézs |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 160 x 200 cm |
| Ágynemű mintája | Természet |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Évszak | Egész éves |
| Párna mérete | 70 x 80 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm, 2 db 70 x 80 cm | 160 x 200 cm |
| Grammsúly | 70 g/m2 |
| Készletek | Paplan és párna |
| Anyaga | Mikroszál |
| Súly | 0,65 kg |

Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, egyszínű, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, francia
Raktáron
Pamut, francia, kétszemélyes
Raktáron
Krepp, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, egyszemélyes
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, gombos
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, francia, gombos
Raktáron
Pamut, krepp, mikroplüss
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroplüss, francia, 3D hatással
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Pamut, francia, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, gombos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, muszlin, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, gombos, kétszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként

38×38×38 cm
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron

140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Álló
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron