



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Gramázs: 135 g/m² Szín Zöld - olívazöld Jellemzők Elegáns egyszínű kialakítás Ajánlott mosás: hetente, maximum egyszer 14 naponta Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C – 60 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt nem szükséges vasalni Praktikus tanácsok Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és cipzárral zárva Használjon az anyagnak és az ágynemű színének megfelelő mosószert Mosás után válasszon kímélő centrifugálást Kifordítva vasalja, hogy elkerülje az anyag károsodását és a színek fakulását A csomag tartalma a kiválasztott változattól függően Ágynemű 140 × 200 cm: 1 db takaró huzat 140 × 200 cm | 1 db párnahuzat 70 × 90 cm Miért válassza a muszlin ágyneműt A 100% pamut muszlin ágynemű rendkívül könnyű, légáteresztő és kellemes tapintású, ideális a nyári hónapokra és egész éves kényelemhez. A nyílt fonal szövése magas légáteresztő képességet és gyors száradást biztosít. Lágysága miatt érzékeny bőrre is alkalmas, nem igényel vasalást és minden mosással puhábbá válik. Természetes, gyűrött megjelenése szépen illik a skandináv, boho és természetközeli stílusú enteriőrökbe. Ideális azok számára, akik praktikusságot, eleganciát és kényelmet szeretnének egyben.
| Anyag | Pamut, Muszlin |
|---|---|
| Szín | Zöld |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Egyszínű |
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Nem igényel vasalást | Igen |
| Ágynemű mintája | Egyszínű |
| Ágynemű stílusa | Modern, Skandináv, Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Takaró mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Évszak | Egész éves, Nyári |
| Kétoldalas | Nem |
| Szett | Paplan és párna |
| Súly | 0,7 kg |

Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, francia
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, mikroszálas
Raktáron
Pamut, muszlin, egyszínű
Raktáron
Pamut, muszlin, egyszínű
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroflanel, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, krepp, egyszínű
Raktáron
Pamut, francia, gombos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, egyszínű
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
140×200 cm, mikroszálas, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Mikroplüss, francia, állatos témájú
Raktáron
Pamut, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, francia, kétszemélyes
Raktáron
Mikroplüss, francia, 3D hatással
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron