






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágynemű A hálószobai textíliák állandó és legelterjedtebb anyaga garantáltan a pamut . A vásárlók nagyra értékelik a kiváló jellemzőit és megfizethetőségét. A pamut légáteresztő, puha, és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ezért azoknak is megfelelő, akik éjszaka jobban izzadnak. Lehetséges hátránya a gyűrődés és az azt követő vasalási igény. Az évek során bevált pamut egy természetes szál, amelyet a gyapotnövényből nyernek, és kíméletes az egész test bőréhez . Anyag 100% pamut Gramázs: 120 g/m2 Szín Szürke Jellemzők Modern és minimalista egyszínű motívum Ajánlott mosás: hetente, maximum 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéjének megfelelően) Az ágyneműt vasalni kell Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és bekapcsolva Használjon az anyagnak és az ágynemű színének megfelelő mosószert Az ágynemű mosása után válassza a kíméletes centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, így elkerülhető az anyag károsodása és a színek fakulása A csomag tartalma a választott opció szerint Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Rögzítés | Gombos |
| Motívumok | Állatok, Egyszínű |
| Típus | Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Szürke |
| Anyaga | 100% pamut |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Ágynemű mintája | Egyszínű |
| Ágynemű stílusa | Modern, Minimalista |
| Évszak | Egész éves |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Súly | 0,7 kg |
Felhasználói értékelések
Teljesen meg voltam elégedve ,gyors volt a szállítás ,azt a terméket kaptam amit vártam!
Vásárolva itt: Elerheto Otthon

Pamut, krepp, egyszínű
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, francia, kétszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, gombos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
140×200 cm, mikroszálas, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, len, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Krepp, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, francia
Raktáron
Pamut, len, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, muszlin, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, karácsonyi témájú
Raktáron
Krepp, mikroszálas, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, damaszt, cipzáras
Raktáron
Krepp, egyszemélyes, szívecskés
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, egyszemélyes
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron