

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mikroszálas ágynemű Jó választás allergiásoknak, kisgyermekeknek vagy légzési nehézségekkel küzdő személyeknek a mikroszálas ágynemű. A sűrűn szőtt poliészter textíliát finomság, melegség és formaállóság jellemzi. Kiemelkedik kellemes textúrájával, lágyságával, és emellett nem gyűrődik. Ha a könnyű karbantartást, a meleget és a finom simogatást részesíti előnyben, akkor a mikroszál Önnek készült. Anyag 100% mikroszál - poliészter Szín Barna Jellemzők Realista 3D nyomtatás Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt nem szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és cipzárral zárva Használjon az anyagnak és színnek megfelelő mosószert Mosás után válassza a kímélő centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, így elkerülheti az anyag károsodását és a színek kifakulását A csomag tartalma a választott változattól függően Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaró huzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Inspirálódjon tovább 3d ágyneműhuzat Ágyneműhuzat Hálószoba Pamut ágyneműhuzat Polipamut ágynemű Hosszabított ágyneműhuzat
| Anyag | Mikroszálas, 100% poliészter |
|---|---|
| Rögzítés | Gombos, Cipzáras |
| Motívumok | Állatok |
| Típus | Egyszemélyes |
| 3d hatás | Igen |
| Termék színe | Barna |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Grammsúly | 130 g/m2 |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája | Képes, Gyermek, Állatok |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Ágynemű stílusa | Képes |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |

Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, francia
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, virágos, gombos
Raktáron
Pamut, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, muszlin, mikroszálas
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, kétszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, francia
Raktáron
Flanel, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, pöttyös
Raktáron
Krepp, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, flanel, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, gombos
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron