



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut (gázzal vont) Szín Szürke Jellemzők Elegáns egyszínű kialakítás Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C – 60 °C (a gyártó címkéje alapján) Az ágyneműt nem szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki Mossa külön, mindig kifordítva és cipzárral zárva Használjon az anyaghoz és a színhez megfelelő mosószert Mosás után válassza ki a kíméletes centrifugálást A csomag tartalma a változattól függően Ágynemű 135 × 200 cm: 1× paplanhuzat | 1× párnahuzat 80 × 80 cm Ágynemű 155 × 220 cm: 1× paplanhuzat | 1× párnahuzat 80 × 80 cm Ágynemű 200 × 200 cm: 1× paplanhuzat | 2× párnahuzat 80 × 80 cm Harmonikus alvás könnyedséggel Gézmintás ágynemű PURELY szürke ideális választás mindazok számára, akik stílusos és ugyanakkor praktikus kiegészítőt keresnek a hálószobába. Az extra finom szövet kellemes tapintású, és légáteresztő képessége miatt tökéletes egész éves használatra. Nem igényel vasalást, és minden mosással puhábbá válik, így remek társa a mindennapi pihenésben. Időtálló megjelenését könnyen összehangolhatja bármilyen enteriőrrel.
| Anyag | Pamut, Muszlin |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Egyszínű |
| Ágyneműhuzat mérete | 80 x 80 cm | 155 x 220 cm |
| Termék színe | Szürke |
| Anyaga | 100% pamut |
| Grammsúly | 145 g/m2 |
| Ágynemű stílusa | Skandináv, Modern, Minimalista |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Ágynemű mintája | Egyszínű |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Évszak | Egész éves, Nyár |
| Paplanhuzat mérete | 135 x 200 cm, 200 x 200 cm, 155 x 220 cm |
| Párna mérete | 80 x 80 cm |
| Ágynemű mérete | 80 x 80 cm | 135 x 200 cm, 2 db 80 x 80 cm | 200 x 200 cm, 80 x 80 cm | 155 x 220 cm |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Súly | 0,7 kg |

Pamut, muszlin, francia
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, mikroszálas
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, egyszínű
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, krepp, egyszínű
Raktáron
Pamut, francia, gombos
Raktáron
140×200 cm, mikroszálas, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroflanel, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, francia, kétszemélyes
Raktáron
Pamut, muszlin, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, len, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, virágos
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, egyszínű
Raktáron
Pamut, egyszemélyes
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron