










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern és egyszerű világítótest. Csak belső terekbe alkalmas. A világítótest részletei MDF-ből készültek = félkemény farostlemez (finomabb, mint a forgácslap). Beépített energiatakarékos LED forrás. Ez a termék E energiahatékonysági osztályú forrást tartalmaz. Garanciaidő: 5 év.
| Fény színe | Meleg fehér |
|---|---|
| Stílus | Egyéb |
| Fa dekoráció | Fenyő |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 85 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Típus | Felületre szerelhető csillár |
| Függesztési típusok | Felületre szerelhető |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | KERRY Globo, SID Globo, TINY Globo |
| Gyártó | Globo |

Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Középfehér
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás


Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás



Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, meleg fehér
Raktáron
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás