





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED lámpa PIR mozgásérzékelővel. A csomag tartalmaz fekete és fehér lámpaburát, amely igény szerint cserélhető. Alkalmas kültéri és beltéri használatra. Érzékelő hatótávolsága: 6 m. Érzékelési szög: 90°. Szürkületi érzékelő beállítása: 3 - 2000 lux. Világítási idő beállítása: 20 mp - 2 perc.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Típus | Fali |
| Feszültség | 230V |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 125 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1800 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | BULKHEAD Maxled, OUTDOOR WALL Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |
Felhasználói értékelések
Minden úgy működik, ahogy kell.
Nagyon jó lámpa
Az érzékelő nem működik nagyon jól.
Szenzor
Nagyon jó világítótest.

Talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, műanyag
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron