








A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 14 690 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 14690.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Fő anyag | Fém, Fa |
|---|---|
| Fény színe | Meleg fehér |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 950 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 70 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 10000 ON/OFF |
| Alak | Négyzetes |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Series | AXIS Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Okos, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, átmérő
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fa, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, szélesség, magasság
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, átmérő, meleg fehér
Raktáron
Fém, műanyag, szélesség
RaktáronIngyenes szállítás


Üveg, fém, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, okos
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, magasság, mélység
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, műanyag, szélesség
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, átmérő, okos
Raktáron
Fém, műanyag, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, műanyag, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, szélesség
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, átmérő
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, középfehér
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fa, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, átmérő
Raktáron