




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 12990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Fény színe | Meleg fehér |
|---|---|
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 14,6 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 14,6 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 110 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 1600 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 14,6 W |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Stílus | Egyéb |
| Series | GIGLIO Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Szélesség, magasság, mélység
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Szélesség, magasság, mélység
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron


Üveg, fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, átmérő
RaktáronIngyenes szállítás


Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Okos
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fa
RaktáronIngyenes szállítás


Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Műanyag, középfehér
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Középfehér
Raktáron
Fém, műanyag, szélesség
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás