Hasonlítsd össze az árakat 17 790 Ft-tól 18 715 Ft-ig 2 webáruházban:
Rabalux - LED mennyezeti lámpa LED/24W/230V 2800-6000K IP44 fekete
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 17 790 Ft és 18 715 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 2399 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 31. - 20 189 Ft
- 2026. 05. 11. - 20 189 Ft
- 2026. 05. 10. - 22 588 Ft
- 2026. 05. 03. - 20 189 Ft
- 2026. 04. 26. - 18 715 Ft
- 2026. 03. 26. - 18 253 Ft
- 2026. 02. 21. - 22 588 Ft
- 2026. 01. 20. - 22 434 Ft
- 2025. 11. 18. - 26 584 Ft
- 2025. 05. 19. - 27 077 Ft
- 2026. 05. 31. - 17 790 Ft
- 2026. 05. 11. - 17 790 Ft
- 2026. 05. 10. - 22 588 Ft
- 2026. 05. 03. - 17 790 Ft
- 2026. 04. 26. - 18 715 Ft
- 2026. 03. 26. - 17 790 Ft
- 2026. 02. 21. - 22 588 Ft
- 2026. 01. 20. - 17 790 Ft
- 2025. 11. 18. - 26 090 Ft
- 2025. 05. 19. - 27 077 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Mennyezeti lámpa modern LED technológiával. A szín hőmérsékletét a lámpa tetején található beépített gördítősáv segítségével állíthatja be. Választhat hűvös, természetes vagy meleg fehér fény közül. (2800 - 6000K). Védettség: IP44.
Specifikációk
| Fő anyag | Fém, Műanyag |
|---|---|
| Fény színe | Meleg fehér, Középfehér, Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 170 W |
| Színhőmérséklet | 2800-6000 K |
| A teljes fényáram | 2500 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Series | TARTU Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |
Hasonló termékek

Rabalux - LED mennyezeti lámpatest LED/18W/230V 3000-6000K IP44 fekete
Műanyag, szélesség, magasság
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Immax NEO 07250L-LED Dimmelhető lámpa SEMPLICI 60W/230V Wi-Fi Tuya fekete + távirányító
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Veri általános mennyezeti lámpa
Műanyag, középfehér
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Monza általános mennyezeti lámpa
Fém, műanyag, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - PILANA LED 48W 230V állítható mennyezeti lámpa 3000-6500K + DO
Fém, fa, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Dimmelhető lámpatest SLIMFRAME LED/58W/230V 60x60 cm fekete + távirányító
Fém, műanyag, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Amanda LED általános mennyezeti lámpa
Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED mennyezeti lámpa AXIS LED/18W/230V
Fém, fa, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 12369-22 - LED Mennyezeti lámpa ECHO LED/22W/230V
Raktáron
Brilagi - SLIMFRAME dimmelhető LED lámpatest 36W/230V 45x45 cm fekete + távirányító
Üveg, fém, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Soft egyágú függesztett lámpa
Fém, műanyag, átmérő
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - SLIMFRAME LED dimmelhető lámpatest LED/58W/230V 120x30 cm fekete + távirányító
Fém, műanyag, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED fürdőszobai mennyezeti lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm rózsaarany IP54
Fém, magasság, mélység
RaktáronIngyenes szállítás
Design függesztett LED világítás 120W
RaktáronIngyenes szállítás
Paulmann 71000 - LED/11,2W Mennyezeti panel ATRIA 230V 3000K fekete
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Cameleon mennyezeti konzol
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Philips- LED Dimmelhető mennyezeti lámpa OZZIET SCENE SWITCH LED/36W/230V 2700K
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED panel fekete négyzet alakú LED-del, 3 lépésben dimmelhető - Reeves
Fém, átmérő, meleg fehér
Raktáron
LED fényerőszabályozható mennyezeti lámpatest WITOLD LED/48W/230V 3000-6000K + távirányító
Műanyag, szélesség, magasság
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED Dimmelhető mennyezeti lámpa WITOLD LED/72W/230V 3000-6000K + távirányító
Fém, műanyag, szélesség
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo - LED Mennyezeti panel SALOBRENA-RW WOOD LED/34W/230V 2700/4000K sötét barna
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED dimmelhető lámpatest PILANA LED/48W/230V tölgy/fekete 56x56 cm + távirányító
Fém, fa, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Briloner 3392-015 - LED Mennyezeti lámpa FREE LED/22W/230V á. 42 cm
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri Függeszték Antracit PANDELLA TRIO R62642132
RaktáronIngyenes szállítás
Mr John általános mennyezeti lámpa
Fém, műanyag, szélesség
RaktáronIngyenes szállítás
LED panel fekete téglalap alakú LED-del, 3 lépésben dimmelhető - Reeves
Fém, átmérő, okos
Raktáron
LED DESIGN FÜGGŐLÁMPA+vezérlés 100W
RaktáronIngyenes szállítás
Ledvance - Mennyezeti lámpa ORBIS PÁRIZS 2xE27/25W/230V barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Amanda LED általános mennyezeti lámpa
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 75628 - GIGLIO LED mennyezeti lámpa 14,6W, 230V
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Dimmelhető lámpa SMART LED/36W/230V átm. 45 cm Wi-Fi Tuya + távirányító
Okos, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED panel Kiemelő keret
Fém
Raktáron



