










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 12990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 1800 lm |
| Típus | Kültéri mennyezeti lámpa/Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 125 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Alak | Négyzetes |
| Sugárzási szög | 112 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba/Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Series | ULTRA SLIM Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |


Mennyezeti, 230V
Raktáron

Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás



Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás






Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás