Hasonlítsd össze az árakat 39 771 Ft-tól 45 250 Ft-ig 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 39 771 Ft és 45 250 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 44 720 Ft
- 2026. 05. 01. - 44 190 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A lámpa megfelel az EyeComfort követelményeinek – kíméli és nem fárasztja a szemet. Egyszerűen alakítsa ki saját világítási hangulatát egyetlen lámpával. A SceneSwitch LED lámpával három különböző fénybeállítás közül választhat. Csak használja a meglévő kapcsolóját. Ellentétben a hagyományos LED lámpákkal, többféle beállítási lehetőséget kínál, anélkül, hogy fényerőszabályzót kellene telepíteni.
Specifikációk
| Fény színe | Meleg fehér |
|---|---|
| Szín | Bézs |
| Stílus | Egyéb |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 36 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 3900 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia/Lépésekben szabályozható |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 270 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Series | OZZIET Philips |
| Gyártó | Philips |
Vélemények
Felhasználói értékelések
kedvező 3 világítási modul
Ajánljuk

Modern mennyezeti lámpa fekete 120 cm beépített LED-del, dim to warm - Liv
RaktáronIngyenes szállítás
LED panel fekete téglalap alakú LED-del, 3 lépésben dimmelhető - Reeves
Fém, okos
Raktáron
LED panel fehér téglalap alakú LED-del, 3 lépésben dimmelhető - Reeves
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED gyereklámpa OXFORD 5xE27/15W/230V mennyezeti
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
LED állítható fényű növénynevelő lámpa VITARO 4xLED/10W/230V fekete
230V
Raktáron
Brilagi - VESTRA LED fürdőszobai tükörvilágítás, 8W/230V, 40 cm, IP44, króm
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi - LED Mennyezeti lámpa MOLINA LED/24W/230V tölgy átm. 29 cm
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa érzékelővel BULKHEAD LED/20W/230V IP65
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED gyerekszobai mennyezeti lámpa LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K rózsaszín
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali lámpa NEELY 1xE27/60W/230V IP54 antracit
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri függeszték VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED kültéri dekorációs lánc 20xE27/1W/230V 10 m IP65 fekete
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa TRIANGLE LED/20W/230V antracit IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi BENE LED kültéri lámpa szenzorral 18W 230V 22x22 cm IP54
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Felületre szerelhető FRED csillár 3xE27/60W/230V átm. 59 cm bronzszínű
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás






