







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED mennyezeti lámpa távirányítóval. A fényerő folyamatosan szabályozható, a fény színe változtatható, illetve előre beállított üzemmódok közül választhat. Memóriafunkció - a lámpa csak akkor őrzi meg a beállításokat, ha a távirányítóval kapcsolják ki; hagyományos fali kapcsolóval történő kikapcsoláskor visszaáll az alapértelmezett beállításra. Éjszakai üzemmód - alacsony fényerővel világít. Színhőmérséklet: 3000-6000K. A távirányító a csomag tartozéka.
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 58 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 4930 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 340 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 58 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 58 W |
| Series | SLIMFRAME Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |
Felhasználói értékelések
Még nincs felszerelve, a lényeg, hogy lapos és közvetlenül a mennyezethez illeszkedik.



Mennyezeti, 230V
Raktáron
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás

LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 3 webáruházban
Raktáron



Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Középfehér
Raktáron


Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
Raktáron