









Méretek 140×201-300 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 4263 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter (mikroszál): Tengerészkék Méret +/- 3% Szélesség: 140 cm Magasság: 250 cm A fémgyűrű belső átmérője: 3,5 cm Részletek Részben sötétítő függöny Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C Ne fehérítse Ne tisztítsa vegyileg Ne szárítsa szárítógépben Vasalás 110 °C-ig A függönyök mint a belső tér kulcseleme A függönyök fontos szerepet játszanak nemcsak a szoba megjelenésében, hanem a funkciójában is. Segítenek szabályozni a fényt, növelik a magánéletet és eleganciát vagy otthonos hangulatot adhatnak a belső térnek. A megfelelően választott függönyök optikailag megnövelhetik a teret, vagy meleg és kényelmes érzetet adhatnak. Akár praktikus sötétítő függönyöket, akár könnyű, légies változatokat keres, mindig összhangban kell lenniük otthona általános stílusával.
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 201-300 cm |
| Méret | Készfüggöny |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Minta | Egyszínű |
| Típus | Blackout |
| Anyag | Poliészter |
| Felfüggesztés | Fém gyűrűk |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Felakasztási rendszer | Fém gyűrűk |
| Méteráru | Kész |
| Hossz | 201 - 300 cm |
| Fényáteresztő képesség | Részben sötétítő |
| Grammsúly | 180 g/m2 |
| A fémkarika átmérője | 3,5 cm |

140×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
140×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
140×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
140×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
140×250 cm, kész, blackout
Raktáron
150×220 cm, kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
140×250 cm, kész, poliészter
Raktáron
150×220 cm, kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
140×250 cm, kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
140×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
140×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, virágmintás, pamut
Raktáron
140×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron