


Méretek 150×220 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter (mikroszál) Szín Világosbarna Méretek ± 5 % 150 x 220 cm Szélesség: 150 cm Magasság: 220 cm Rúdpánt szélessége: 6,5 cm (laposan mérve) Részletek Vízálló anyag 80% árnyékolás Tartalmaz tépőzáras pántot Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C Fehérítés, vegytisztítás nem ajánlott Szárítógépben szárítani tilos Alacsony hőmérsékleten vasalható
| Szélesség: | 150 cm |
|---|---|
| Mélység: | 220 cm |
| Méret | Készfüggöny |
|---|---|
| Szín | Barna |
| Minta | Egyszínű |
| Anyag | Poliészter |
| Termék színe | Barna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Anyaga | Poliészter |
| Elhelyezés | Kültéri |
| Méteráru | Kész |
| Hosszúság | 220 cm |
| Fényáteresztő képesség | Részben sötétítő |

Kész, pamut, len
Raktáron
140×260 cm
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron

18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron