


Méretek 40×40 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat anyaga: 100% pamut Töltet anyaga: 100% poliészter Szín Rózsaszín Zöld Fehér Méretek Szélesség: 40 cm Hosszúság: 40 cm Vastagság: 5 cm Súly: 0,463 kg Kialakítás Levehető és mosható huzat cipzáras záródással A töltet a csomag része Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C Ne fehérítse Szárítógépben szárítani tilos
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Rögzítés | Cipzár |
|---|---|
| Minta | Mintával |
| Töltet anyaga | 100% poliészter |
| Párna mérete | 40 x 40 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Alak | Négyszögletes |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Hossz | 40 cm |
| Típus | Díszpárnák |
| Huzat anyaga | 100% bavlna |
| Súly | 0,463 kg |

40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

40×40 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×45 cm
Raktáron
40×40 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm
Raktáron
40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
50×70 cm
Raktáron

40×40 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
40×40 cm
Raktáron


40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Raktáron

40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
40×40 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
40×40 cm
Raktáron
40×40 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
40×40 cm
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Kiszállítás 1 hét múlva
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Álló
Raktáron
25×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron