
















Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter (mikroszál) Szín Világos bézs Méret +/- 3% Szélesség: 140 cm Magasság: 270 cm A fém karika belső átmérője: 4 cm Részletek Részben sötétítő függöny Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C Ne fehérítse Ne tisztítsa vegyileg Szárítógépben szárítani tilos Vasalás 110 °C-ig
| Felfüggesztés | Hullámos sínszalag |
|---|---|
| Termék színe | Bézs, Zöld |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Anyaga | Poliészter |
| Felakasztási rendszer | Bújtatós, Fém gyűrűk |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Méret | 140 x 270 cm |
| A csomagban lévő db szám | 1 |
| Minta | Egyszínű |
| Méteráru | Kész |
| Hosszúság | 201 - 300 cm |
| Fényáteresztő képesség | Részben sötétítő |
| A fémkarika átmérője | 4 cm |
| Súly | 1,2 kg |

Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal

88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Modern stílusú, matt, fa
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron